Programma 19 aug 2016

door

14 aug. 15 aug.16 aug. 17 aug. 18 aug. 19 aug. 20 aug. 21 aug.
Programma op tv

Het programma van vandaag en morgenochtend op TV




Golf

Vrouwen individueel

Ronden · Ronde 3

vr 19 aug.

12:30

Atletiek

50km snelwandelen mannen

Finale

vr 19 aug.

13:00

Badminton

Mannen enkelspel

Halve finale

vr 19 aug.

13:30

Kanovaren sprint

K1 200m mannen

Voorrondes

vr 19 aug.

14:00

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

1/8 finale

vr 19 aug.

14:00

Taekwondo

Mannen 80 kg

1/8 finale

vr 19 aug.

14:15

Badminton

Mannen enkelspel

Halve finale

vr 19 aug.

14:20

Kanovaren sprint

C2 1000m mannen

Voorrondes

vr 19 aug.

14:21

Kanovaren sprint

K4 500m vrouwen

Voorrondes

vr 19 aug.

14:37

Kanovaren sprint

K4 1000m mannen

Voorrondes

vr 19 aug.

14:51

Paardensport

Individueel springen

Finale · Ronde A

vr 19 aug.

15:00

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om 7e plaats

vr 19 aug.

15:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Kwalificaties

vr 19 aug.

15:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Kwalificaties

vr 19 aug.

15:00

Kanovaren sprint

K1 200m mannen

Halve finale · Halve finale 1

vr 19 aug.

15:07

Badminton

Vrouwen enkelspel

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

15:10

Kanovaren sprint

K1 200m mannen

Halve finale · Halve finale 2

vr 19 aug.

15:14

Ritmische gymnastiek

Individueel allround vrouwen

Kwalificatie

vr 19 aug.

15:20

Kanovaren sprint

C2 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 1

vr 19 aug.

15:21

Kanovaren sprint

C2 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 2

vr 19 aug.

15:29

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

1/8 finale

vr 19 aug.

15:30

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

1/8 finale

vr 19 aug.

15:30

Kanovaren sprint

K4 500m vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

vr 19 aug.

15:37

Kanovaren sprint

K4 500m vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

vr 19 aug.

15:44

Kanovaren sprint

K4 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 1

vr 19 aug.

15:51

Kanovaren sprint

K4 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 2

vr 19 aug.

15:59

Badminton

Vrouwen enkelspel

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

16:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

16:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

16:00

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

16:20

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Halve finale

vr 19 aug.

16:40

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Halve finale

vr 19 aug.

16:40

Badminton

Mannen dubbelspel

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

16:50

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Halve finale

vr 19 aug.

17:00

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

17:00

Synchroonzwemmen

Vrouwenteam

Finale · Vrije routine

vr 19 aug.

17:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Halve finale

vr 19 aug.

17:00

Moderne vijfkamp

Vrouwen individueel

Zwemmen

vr 19 aug.

17:00

Volleybal

Mannentoernooi

Halve finale

vr 19 aug.

18:00

Voetbal

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

18:00

Paardensport

Individueel springen

Finale · Ronde B

vr 19 aug.

18:30

Wielrennen – BMX

Individueel vrouwen

Halve finale · Heat 1

vr 19 aug.

18:30

Wielrennen – BMX

Individueel vrouwen

Halve finale · Heat 2

vr 19 aug.

18:34

Wielrennen – BMX

Individueel mannen

Halve finale · Heat 1

vr 19 aug.

18:38

Wielrennen – BMX

Individueel mannen

Halve finale · Heat 2

vr 19 aug.

18:42

Boksen

Vlieggewicht mannen 52 kg

Halve finale

vr 19 aug.

19:00

Moderne vijfkamp

Vrouwen individueel

Schermen

vr 19 aug.

19:00

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om 5e plaats

vr 19 aug.

19:10

Boksen

Vlieggewicht mannen 52 kg

Halve finale

vr 19 aug.

19:15

Boksen

Halfweltergewicht mannen 64 kg

Halve finale

vr 19 aug.

19:30

Atletiek

20km snelwandelen vrouwen

Finale

vr 19 aug.

19:30

Boksen

Halfweltergewicht mannen 64 kg

Halve finale

vr 19 aug.

19:45

Wielrennen – BMX

Individueel vrouwen

Finale

vr 19 aug.

20:00

Boksen

Superzwaargewicht mannen +91 kg

Halve finale

vr 19 aug.

20:00

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

20:00

Wielrennen – BMX

Individueel mannen

Finale

vr 19 aug.

20:10

Boksen

Superzwaargewicht mannen +91 kg

Halve finale

vr 19 aug.

20:15

Taekwondo

Mannen 80 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

20:15

Handbal

Mannentoernooi

Halve finale

vr 19 aug.

20:30

Moderne vijfkamp

Vrouwen individueel

Springen

vr 19 aug.

20:30

Boksen

Halfzwaargewicht vrouwen 75 kg

Halve finale

vr 19 aug.

20:30

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

20:30

Basketbal

Mannentoernooi

Halve finale

vr 19 aug.

20:30

Boksen

Halfzwaargewicht vrouwen 75 kg

Halve finale

vr 19 aug.

20:45

Schoonspringen

10m toren mannen

Voorronde

vr 19 aug.

21:00

Boksen

Halfweltergewicht vrouwen 60 kg

Finale

vr 19 aug.

21:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

1/8 finale

vr 19 aug.

21:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

1/8 finale

vr 19 aug.

21:01

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

21:30

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

21:30

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

Halve finale

vr 19 aug.

22:00

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

22:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

22:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

22:15

Taekwondo

Mannen 80 kg

Halve finale

vr 19 aug.

22:15

Voetbal

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

22:30

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

Halve finale

vr 19 aug.

22:30

Worstelen

Mannen vrije stijl 74 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

22:30

Taekwondo

Mannen 80 kg

Halve finale

vr 19 aug.

22:45

Moderne vijfkamp

Vrouwen individueel

Hardlopen en schieten

vr 19 aug.

23:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

23:00

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

23:15

Worstelen

Mannen vrije stijl 57 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

23:30

Basketbal

Mannentoernooi

Halve finale

za 20 aug.

00:00

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

Kwartfinale

za 20 aug.

01:00

Taekwondo

Mannen 80 kg

Kwartfinale

za 20 aug.

01:15

Atletiek

Polsstokhoogspringen vrouwen

Finale

za 20 aug.

01:30

Handbal

Mannentoernooi

Halve finale

za 20 aug.

01:30

Atletiek

4x400m estafette vrouwen

Ronde 1

za 20 aug.

01:40

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

za 20 aug.

02:00

Atletiek

Kogelslingeren mannen

Finale

za 20 aug.

02:05

Atletiek

4x400m estafette mannen

Ronde 1

za 20 aug.

02:10

Taekwondo

Mannen 80 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

za 20 aug.

02:15

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

za 20 aug.

02:30

Atletiek

5.000m vrouwen

Finale

za 20 aug.

02:40

Taekwondo

Mannen 80 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

za 20 aug.

02:45

Taekwondo

Vrouwen 67 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

za 20 aug.

03:00

Taekwondo

Mannen 80 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

za 20 aug.

03:15

Volleybal

Mannentoernooi

Halve finale

za 20 aug.

03:15

Atletiek

4x100m estafette vrouwen

Finale

za 20 aug.

03:15

Atletiek

4x100m estafette mannen

Finale

za 20 aug.

03:35