Programma 18 aug 2016

door

14 aug. 15 aug.16 aug. 17 aug. 18 aug. 19 aug. 20 aug. 21 aug.
Programma op tv

Het programma van vandaag en morgenochtend op TV




Golf

Vrouwen individueel

Ronden · Ronde 2

do 18 aug.

12:30

Badminton

Vrouwen enkelspel

Halve finale

do 18 aug.

13:30

Kanovaren sprint

K2 1000m mannen

Finale · Troostfinale

do 18 aug.

14:00

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

1/8 finale

do 18 aug.

14:00

Kanovaren sprint

K2 1000m mannen

Finale · Finale

do 18 aug.

14:08

Taekwondo

Mannen 68 kg

1/8 finale

do 18 aug.

14:15

Kanovaren sprint

C1 200m mannen

Finale · Troostfinale

do 18 aug.

14:16

Kanovaren sprint

C1 200m mannen

Finale · Finale

do 18 aug.

14:23

Badminton

Vrouwen enkelspel

Halve finale

do 18 aug.

14:30

Atletiek

Tienkamp mannen

110 m horden

do 18 aug.

14:30

Kanovaren sprint

K2 200m mannen

Finale · Troostfinale

do 18 aug.

14:40

Kanovaren sprint

K2 200m mannen

Finale · Finale

do 18 aug.

14:47

Atletiek

Kogelstoten mannen

Kwalificaties

do 18 aug.

14:55

Schoonspringen

10m toren vrouwen

Halve finale

do 18 aug.

15:00

Atletiek

Hoogspringen vrouwen

Kwalificaties

do 18 aug.

15:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Kwalificaties

do 18 aug.

15:00

Moderne vijfkamp

Vrouwen individueel

Schermen

do 18 aug.

15:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Kwalificaties

do 18 aug.

15:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Kwalificaties

do 18 aug.

15:00

Kanovaren sprint

K1 500m vrouwen

Finale · Troostfinale

do 18 aug.

15:04

Kanovaren sprint

K1 500m vrouwen

Finale · Finale

do 18 aug.

15:11

Atletiek

Tienkamp mannen

Discuswerpen

do 18 aug.

15:25

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

15:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

1/8 finale

do 18 aug.

15:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

1/8 finale

do 18 aug.

15:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

1/8 finale

do 18 aug.

15:30

Triatlon

Mannen individueel

Finale

do 18 aug.

16:00

Waterpolo

Mannentoernooi

Halve finale · Classificatie voor plaats 5-8

do 18 aug.

16:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

16:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

16:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

16:00

Atletiek

4x100m estafette vrouwen

Ronde 1

do 18 aug.

16:20

Badminton

Mannen dubbelspel

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

16:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Halve finale

do 18 aug.

16:40

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Halve finale

do 18 aug.

16:40

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Halve finale

do 18 aug.

16:40

Atletiek

4x100m estafette mannen

Ronde 1

do 18 aug.

16:40

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Halve finale

do 18 aug.

17:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Halve finale

do 18 aug.

17:00

Veldhockey

Mannentoernooi

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

17:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Halve finale

do 18 aug.

17:00

Atletiek

400m horden mannen

Finale

do 18 aug.

17:00

Waterpolo

Mannentoernooi

Halve finale

do 18 aug.

17:20

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

17:30

Synchroonzwemmen

Vrouwenteam

Finale · Technische routine

do 18 aug.

18:00

Volleybal

Vrouwentoernooi

Halve finale

do 18 aug.

18:00

Zeilen

49er (skiff) mannen

Medaillerace

do 18 aug.

18:05

Atletiek

Tienkamp mannen

Polsstokhoogspringen

do 18 aug.

18:25

Wielrennen – BMX

Individueel mannen

Kwartfinale

do 18 aug.

18:30

Boksen

Vlieggewicht vrouwen 51 kg

Halve finale

do 18 aug.

19:00

Zeilen

49er FX (skiff) vrouwen

Medaillerace

do 18 aug.

19:05

Boksen

Vlieggewicht vrouwen 51 kg

Halve finale

do 18 aug.

19:15

Boksen

Bantamgewicht mannen 56 kg

Halve finale

do 18 aug.

19:30

Moderne vijfkamp

Mannen individueel

Schermen

do 18 aug.

19:30

Boksen

Bantamgewicht mannen 56 kg

Halve finale

do 18 aug.

19:45

Basketbal

Vrouwentoernooi

Halve finale

do 18 aug.

20:00

Boksen

Middengewicht mannen 75 kg

Halve finale

do 18 aug.

20:00

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

20:00

Waterpolo

Mannentoernooi

Halve finale · Classificatie voor plaats 5-8

do 18 aug.

20:10

Boksen

Middengewicht mannen 75 kg

Halve finale

do 18 aug.

20:15

Taekwondo

Mannen 68 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

20:15

Boksen

Halfzwaargewicht mannen 81 kg

Finale

do 18 aug.

20:30

Handbal

Vrouwentoernooi

Halve finale

do 18 aug.

20:30

Schoonspringen

10m toren vrouwen

Finale

do 18 aug.

21:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

1/8 finale

do 18 aug.

21:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

1/8 finale

do 18 aug.

21:01

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

1/8 finale

do 18 aug.

21:01

Waterpolo

Mannentoernooi

Halve finale

do 18 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

21:45

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

21:55

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

Halve finale

do 18 aug.

22:00

Veldhockey

Mannentoernooi

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

22:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 53 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

22:05

Taekwondo

Mannen 68 kg

Halve finale

do 18 aug.

22:15

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

22:30

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

Halve finale

do 18 aug.

22:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

22:40

Taekwondo

Mannen 68 kg

Halve finale

do 18 aug.

22:45

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 63 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

22:50

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

23:15

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

23:25

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 75 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

23:35

Atletiek

Tienkamp mannen

Speerwerpen

do 18 aug.

23:35

Basketbal

Vrouwentoernooi

Halve finale

vr 19 aug.

00:00

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

01:00

Taekwondo

Mannen 68 kg

Kwartfinale

vr 19 aug.

01:15

Atletiek

Kogelstoten mannen

Finale

vr 19 aug.

01:30

Handbal

Vrouwentoernooi

Halve finale

vr 19 aug.

01:30

Atletiek

1.500m mannen

Halve finale · Halve finale 1

vr 19 aug.

01:45

Atletiek

1.500m mannen

Halve finale · Halve finale 2

vr 19 aug.

01:55

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

02:00

Atletiek

Speerwerpen vrouwen

Finale

vr 19 aug.

02:10

Taekwondo

Mannen 68 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

02:15

Atletiek

800m vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

vr 19 aug.

02:15

Atletiek

800m vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

vr 19 aug.

02:23

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

02:30

Atletiek

800m vrouwen

Halve finale · Halve finale 3

vr 19 aug.

02:31

Taekwondo

Mannen 68 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

02:45

Atletiek

Tienkamp mannen

1500 m

vr 19 aug.

02:45

Taekwondo

Vrouwen 57 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

03:00

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

vr 19 aug.

03:00

Atletiek

400m horden vrouwen

Finale

vr 19 aug.

03:15

Taekwondo

Mannen 68 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

03:15

Volleybal

Vrouwentoernooi

Halve finale

vr 19 aug.

03:15

Atletiek

200m mannen

Finale

vr 19 aug.

03:30

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

vr 19 aug.

04:59