Programma 17 aug 2016

door

14 aug. 15 aug.16 aug. 17 aug. 18 aug. 19 aug. 20 aug. 21 aug.
Programma op tv

Het programma van vandaag en morgenochtend op TV




Golf

Vrouwen individueel

Ronden · Ronde 1

wo 17 aug.

12:30

Badminton

Mannen enkelspel

Kwartfinale

wo 17 aug.

13:30

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

14:00

Kanovaren sprint

K2 1000m mannen

Voorrondes

wo 17 aug.

14:00

Taekwondo

Mannen 58 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

14:15

Kanovaren sprint

C1 200m mannen

Voorrondes

wo 17 aug.

14:16

Atletiek

Tienkamp mannen

100 m

wo 17 aug.

14:30

Atletiek

Kogelslingeren mannen

Kwalificaties

wo 17 aug.

14:40

Kanovaren sprint

K2 200m mannen

Voorrondes

wo 17 aug.

14:44

Kanovaren sprint

K1 500m vrouwen

Voorrondes

wo 17 aug.

14:58

Volleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

15:00

Handbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

15:00

Paardensport

Team springen

Finale · Ronde 2

wo 17 aug.

15:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Kwalificaties

wo 17 aug.

15:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Kwalificaties

wo 17 aug.

15:00

Paardensport

Individueel springen

Kwalificaties

wo 17 aug.

15:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Kwalificaties

wo 17 aug.

15:00

Atletiek

5.000m mannen

Ronde 1

wo 17 aug.

15:05

Kanovaren sprint

K2 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

15:26

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

15:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

15:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

15:30

Kanovaren sprint

K2 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

15:34

Atletiek

Tienkamp mannen

Verspringen

wo 17 aug.

15:35

Kanovaren sprint

C1 200m mannen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

15:42

Kanovaren sprint

C1 200m mannen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

15:49

Atletiek

800m vrouwen

Ronde 1

wo 17 aug.

15:55

Kanovaren sprint

C1 200m mannen

Halve finale · Halve finale 3

wo 17 aug.

15:56

Basketbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

16:00

Tafeltennis

Mannenteam

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

16:00

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Halve finale · Classificatie voor plaats 5-8

wo 17 aug.

16:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

16:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

16:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

16:00

Kanovaren sprint

K2 200m mannen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

16:03

Kanovaren sprint

K2 200m mannen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

16:10

Kanovaren sprint

K1 500m vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

16:17

Kanovaren sprint

K1 500m vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

16:24

Kanovaren sprint

K1 500m vrouwen

Halve finale · Halve finale 3

wo 17 aug.

16:31

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Halve finale

wo 17 aug.

16:40

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Halve finale

wo 17 aug.

16:40

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Halve finale

wo 17 aug.

16:40

Atletiek

3000m steeplechase mannen

Finale

wo 17 aug.

16:50

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Halve finale

wo 17 aug.

17:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Halve finale

wo 17 aug.

17:00

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

17:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Halve finale

wo 17 aug.

17:00

Atletiek

Tienkamp mannen

Kogelstoten

wo 17 aug.

17:15

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

17:20

Badminton

Gemengd dubbelspel

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

wo 17 aug.

17:30

Voetbal

Mannentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

18:00

Zeilen

470 (zeilboot) vrouwen

Medaillerace

wo 17 aug.

18:05

Wielrennen – BMX

Individueel vrouwen

Plaatsing

wo 17 aug.

18:30

Handbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

18:30

Boksen

Halfweltergewicht vrouwen 60 kg

Halve finale

wo 17 aug.

19:00

Volleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

19:00

Zeilen

470 (zeilboot) mannen

Medaillerace

wo 17 aug.

19:05

Boksen

Halfweltergewicht vrouwen 60 kg

Halve finale

wo 17 aug.

19:15

Basketbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

19:30

Boksen

Halfzwaargewicht vrouwen 75 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

19:30

Wielrennen – BMX

Individueel mannen

Plaatsing

wo 17 aug.

19:34

Schoonspringen

10m toren vrouwen

Voorronde

wo 17 aug.

20:00

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

20:00

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Halve finale · Classificatie voor plaats 5-8

wo 17 aug.

20:10

Taekwondo

Mannen 58 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

20:15

Boksen

Vlieggewicht mannen 52 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

20:30

Voetbal

Mannentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

21:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

21:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

21:01

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

1/8 finale

wo 17 aug.

21:01

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

21:30

Boksen

Weltergewicht mannen 69 kg

Finale

wo 17 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Kwartfinale

wo 17 aug.

21:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

21:45

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

21:55

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

Halve finale

wo 17 aug.

22:00

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

22:00

Handbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

22:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 48 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

wo 17 aug.

22:05

Taekwondo

Mannen 58 kg

Halve finale

wo 17 aug.

22:15

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

22:30

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

Halve finale

wo 17 aug.

22:30

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

22:40

Taekwondo

Mannen 58 kg

Halve finale

wo 17 aug.

22:45

Atletiek

Tienkamp mannen

Hoogspringen

wo 17 aug.

22:45

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 58 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

wo 17 aug.

22:50

Volleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

23:00

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

23:15

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

23:25

Worstelen

Vrouwen vrije stijl 69 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

wo 17 aug.

23:35

Basketbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

23:45

Tafeltennis

Mannenteam

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

00:30

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

01:00

Taekwondo

Mannen 58 kg

Kwartfinale

do 18 aug.

01:15

Handbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

do 18 aug.

01:30

Atletiek

Speerwerpen mannen

Kwalificaties

do 18 aug.

01:30

Atletiek

100m horden vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

do 18 aug.

01:45

Atletiek

100m horden vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

do 18 aug.

01:53

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

02:00

Atletiek

100m horden vrouwen

Halve finale · Halve finale 3

do 18 aug.

02:01

Taekwondo

Mannen 58 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

02:15

Atletiek

Verspringen vrouwen

Finale

do 18 aug.

02:15

Atletiek

Tienkamp mannen

400 m

do 18 aug.

02:20

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

02:30

Taekwondo

Mannen 58 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

02:45

Atletiek

200m mannen

Halve finale · Halve finale 1

do 18 aug.

03:00

Taekwondo

Vrouwen 49 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

03:00

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

do 18 aug.

03:00

Atletiek

200m mannen

Halve finale · Halve finale 2

do 18 aug.

03:08

Taekwondo

Mannen 58 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

03:15

Basketbal

Mannentoernooi

Kwartfinale

do 18 aug.

03:15

Volleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

do 18 aug.

03:15

Atletiek

200m mannen

Halve finale · Halve finale 3

do 18 aug.

03:16

Atletiek

200m vrouwen

Finale

do 18 aug.

03:30

Atletiek

100m horden vrouwen

Finale

do 18 aug.

03:55

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

do 18 aug.

04:59