Programma 16 aug 2016

door

14 aug. 15 aug.16 aug. 17 aug. 18 aug. 19 aug. 20 aug. 21 aug.
Programma op tv

Het programma van vandaag en morgenochtend op TV




Badminton

Mannen dubbelspel

Halve finale

di 16 aug.

13:30

Kanovaren sprint

C1 1000m mannen

Finale · Troostfinale

di 16 aug.

14:00

Marathonzwemmen

10km marathon mannen

Finale

di 16 aug.

14:00

Kanovaren sprint

C1 1000m mannen

Finale · Finale

di 16 aug.

14:08

Kanovaren sprint

K2 500m vrouwen

Finale · Troostfinale

di 16 aug.

14:16

Kanovaren sprint

K2 500m vrouwen

Finale · Finale

di 16 aug.

14:23

Badminton

Mannen dubbelspel

Halve finale

di 16 aug.

14:30

Atletiek

5.000m vrouwen

Ronde 1

di 16 aug.

14:30

Kanovaren sprint

K1 200m vrouwen

Finale · Troostfinale

di 16 aug.

14:40

Atletiek

Polsstokhoogspringen vrouwen

Kwalificaties

di 16 aug.

14:45

Kanovaren sprint

K1 200m vrouwen

Finale · Finale

di 16 aug.

14:47

Atletiek

Hink-stap-springen mannen

Finale

di 16 aug.

14:50

Paardensport

Team springen

Finale · Ronde 1

di 16 aug.

15:00

Volleybal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

15:00

Schoonspringen

3m plank mannen

Halve finale

di 16 aug.

15:00

Handbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

15:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Kwalificaties

di 16 aug.

15:00

Paardensport

Individueel springen

Kwalificaties

di 16 aug.

15:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Kwalificaties

di 16 aug.

15:00

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

Kwartfinale

di 16 aug.

15:00

Kanovaren sprint

K1 1000m mannen

Finale · Troostfinale

di 16 aug.

15:04

Kanovaren sprint

K1 1000m mannen

Finale · Finale

di 16 aug.

15:12

Wielrennen – Baan

Keirin mannen

Ronde 1

di 16 aug.

15:18

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Halve finale

di 16 aug.

15:30

Atletiek

1.500m mannen

Ronde 1

di 16 aug.

15:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

1/8 finale

di 16 aug.

15:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

1/8 finale

di 16 aug.

15:30

Wielrennen – Baan

Omnium vrouwen

Tijdrit

di 16 aug.

15:57

Waterpolo

Mannentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

16:00

Basketbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

16:00

Tafeltennis

Vrouwenteam

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

di 16 aug.

16:00

Boksen

Vlieggewicht vrouwen 51 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

16:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

16:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

16:00

Atletiek

100m horden vrouwen

Ronde 1

di 16 aug.

16:05

Atletiek

Discuswerpen vrouwen

Finale

di 16 aug.

16:20

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Halve finale

di 16 aug.

16:30

Boksen

Bantamgewicht mannen 56 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

16:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Halve finale

di 16 aug.

16:40

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Halve finale

di 16 aug.

16:40

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

Finale · Race om plaats 5-8

di 16 aug.

16:46

Atletiek

200m mannen

Ronde 1

di 16 aug.

16:50

Veldhockey

Mannentoernooi

Halve finale

di 16 aug.

17:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Halve finale

di 16 aug.

17:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Halve finale

di 16 aug.

17:00

Boksen

Halfweltergewicht mannen 64 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

17:00

Waterpolo

Mannentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

17:20

Boksen

Halfzwaargewicht mannen 81 kg

Halve finale

di 16 aug.

17:30

Boksen

Superzwaargewicht mannen +91 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

17:45

Voetbal

Vrouwentoernooi

Halve finale

di 16 aug.

18:00

Zeilen

49er (skiff) mannen

Voorrondes · Race 10

di 16 aug.

18:05

Zeilen

49er FX (skiff) vrouwen

Voorrondes · Race 10

di 16 aug.

18:05

Zeilen

Finn (zeilboot) mannen

Medaillerace

di 16 aug.

18:05

Handbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

18:30

Synchroonzwemmen

Vrouwen duet

Finale · Vrije routine

di 16 aug.

19:00

Volleybal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

19:00

Turnen

Brug mannen

Finale

di 16 aug.

19:00

Zeilen

Nacra 17 (catamaran) gemengd

Medaillerace

di 16 aug.

19:05

Zeilen

49er (skiff) mannen

Voorrondes · Race 11

di 16 aug.

19:05

Zeilen

49er FX (skiff) vrouwen

Voorrondes · Race 11

di 16 aug.

19:05

Basketbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

19:30

Turnen

Vloer vrouwen

Finale

di 16 aug.

19:47

Zeilen

49er FX (skiff) vrouwen

Voorrondes · Race 12

di 16 aug.

20:05

Zeilen

49er (skiff) mannen

Voorrondes · Race 12

di 16 aug.

20:05

Waterpolo

Mannentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

20:10

Gewichtheffen

Mannen +105 kg

Finale · Groep B

di 16 aug.

20:30

Turnen

Rekstok mannen

Finale

di 16 aug.

20:34

Voetbal

Vrouwentoernooi

Halve finale

di 16 aug.

21:00

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

Halve finale · Heat 1

di 16 aug.

21:00

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi

Halve finale

di 16 aug.

21:00

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

Halve finale · Heat 2

di 16 aug.

21:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

1/8 finale

di 16 aug.

21:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

1/8 finale

di 16 aug.

21:01

Wielrennen – Baan

Omnium vrouwen

Vliegende ronde

di 16 aug.

21:10

Waterpolo

Mannentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

21:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

21:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

21:30

Wielrennen – Baan

Keirin mannen

Ronde 2

di 16 aug.

21:46

Handbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

22:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

di 16 aug.

22:00

Veldhockey

Mannentoernooi

Halve finale

di 16 aug.

22:00

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Halve finale

di 16 aug.

22:00

Boksen

Vlieggewicht vrouwen 51 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

22:00

Wielrennen – Baan

Omnium vrouwen

Puntenkoers

di 16 aug.

22:05

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

di 16 aug.

22:15

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 66 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

di 16 aug.

22:30

Boksen

Bantamgewicht mannen 56 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

22:30

Badminton

Vrouwen enkelspel

Kwartfinale

di 16 aug.

22:30

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

Finale · Race om gouden medaille

di 16 aug.

22:44

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

Finale · Race om bronzen medaille

di 16 aug.

22:44

Schoonspringen

3m plank mannen

Finale

di 16 aug.

23:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

di 16 aug.

23:00

Volleybal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

23:00

Boksen

Halfweltergewicht mannen 64 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

23:00

Wielrennen – Baan

Keirin mannen

Finale · Troostfinale

di 16 aug.

23:14

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

di 16 aug.

23:15

Wielrennen – Baan

Keirin mannen

Finale · Finale

di 16 aug.

23:20

Boksen

Halfzwaargewicht mannen 81 kg

Halve finale

di 16 aug.

23:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 98 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

di 16 aug.

23:30

Basketbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

23:45

Boksen

Superzwaargewicht mannen +91 kg

Kwartfinale

di 16 aug.

23:45

Gewichtheffen

Mannen +105 kg

Finale · Groep A

wo 17 aug.

00:00

Boksen

Lichtgewicht mannen 60 kg

Finale

wo 17 aug.

00:15

Tafeltennis

Vrouwenteam

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

wo 17 aug.

00:30

Atletiek

Hoogspringen mannen

Finale

wo 17 aug.

01:30

Handbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

01:30

Atletiek

Speerwerpen vrouwen

Kwalificaties

wo 17 aug.

01:35

Atletiek

110m horden mannen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

01:40

Atletiek

110m horden mannen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

01:48

Atletiek

110m horden mannen

Halve finale · Halve finale 3

wo 17 aug.

01:56

Atletiek

Verspringen vrouwen

Kwalificaties

wo 17 aug.

02:05

Atletiek

400m horden vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

02:10

Atletiek

400m horden vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

02:18

Atletiek

400m horden vrouwen

Halve finale · Halve finale 3

wo 17 aug.

02:26

Badminton

Gemengd dubbelspel

Finale · Wedstrijd om bronzen medaille

wo 17 aug.

02:30

Atletiek

400m horden mannen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

02:35

Atletiek

400m horden mannen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

02:42

Atletiek

400m horden mannen

Halve finale · Halve finale 3

wo 17 aug.

02:49

Atletiek

200m vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

wo 17 aug.

03:00

Atletiek

200m vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

wo 17 aug.

03:08

Basketbal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

03:15

Volleybal

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

wo 17 aug.

03:15

Atletiek

200m vrouwen

Halve finale · Halve finale 3

wo 17 aug.

03:16

Atletiek

1.500m vrouwen

Finale

wo 17 aug.

03:30

Atletiek

110m horden mannen

Finale

wo 17 aug.

03:45

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

04:00

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Halve finale

wo 17 aug.

04:59