Programma 15 aug 2016

door

14 aug. 15 aug.16 aug. 17 aug. 18 aug. 19 aug. 20 aug. 21 aug.
Programma op tv

Het programma van vandaag en morgenochtend op TV




Badminton

Mannen enkelspel

1/8 finale

ma 15 aug.

13:30

Marathonzwemmen

10km marathon vrouwen

Finale

ma 15 aug.

14:00

Kanovaren sprint

C1 1000m mannen

Voorrondes

ma 15 aug.

14:00

Kanovaren sprint

K2 500m vrouwen

Voorrondes

ma 15 aug.

14:24

Badminton

Mannen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

14:30

Volleybal

Mannentoernooi

Groep B

ma 15 aug.

14:30

Handbal

Mannentoernooi

Groep B

ma 15 aug.

14:30

Atletiek

Hink-stap-springen mannen

Kwalificaties

ma 15 aug.

14:30

Atletiek

200m vrouwen

Ronde 1

ma 15 aug.

14:35

Kanovaren sprint

K1 200m vrouwen

Voorrondes

ma 15 aug.

14:38

Tafeltennis

Vrouwenteam

Halve finale

ma 15 aug.

15:00

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

15:00

Paardensport

Individuele dressuur

Grand Prix Freestyle

ma 15 aug.

15:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Kwalificaties

ma 15 aug.

15:00

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

1/8 finale

ma 15 aug.

15:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Kwalificaties

ma 15 aug.

15:00

Kanovaren sprint

K1 1000m mannen

Voorrondes

ma 15 aug.

15:06

Wielrennen – Baan

Omnium mannen

Tijdrit

ma 15 aug.

15:21

Atletiek

3000m steeplechase mannen

Ronde 1

ma 15 aug.

15:25

Badminton

Mannen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

15:30

Badminton

Mannen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

15:30

Kanovaren sprint

C1 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 1

ma 15 aug.

15:30

Badminton

Mannen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

15:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

1/8 finale

ma 15 aug.

15:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

1/8 finale

ma 15 aug.

15:30

Kanovaren sprint

C1 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 2

ma 15 aug.

15:38

Atletiek

Kogelslingeren vrouwen

Finale

ma 15 aug.

15:40

Kanovaren sprint

K2 500m vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

ma 15 aug.

15:46

Kanovaren sprint

K2 500m vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

ma 15 aug.

15:53

Wielrennen – Baan

Omnium vrouwen

Scratch

ma 15 aug.

15:59

Kanovaren sprint

K1 200m vrouwen

Halve finale · Halve finale 1

ma 15 aug.

16:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

16:00

Synchroonzwemmen

Vrouwen duet

Voorronde

ma 15 aug.

16:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

16:00

Boksen

Halfweltergewicht vrouwen 60 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

16:00

Kanovaren sprint

K1 200m vrouwen

Halve finale · Halve finale 2

ma 15 aug.

16:07

Kanovaren sprint

K1 200m vrouwen

Halve finale · Halve finale 3

ma 15 aug.

16:14

Atletiek

3000m steeplechase vrouwen

Finale

ma 15 aug.

16:15

Kanovaren sprint

K1 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 1

ma 15 aug.

16:21

Kanovaren sprint

K1 1000m mannen

Halve finale · Halve finale 2

ma 15 aug.

16:29

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

16:30

Handbal

Mannentoernooi

Groep B

ma 15 aug.

16:30

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

16:30

Boksen

Vlieggewicht mannen 52 kg

1/8 finale

ma 15 aug.

16:30

Volleybal

Mannentoernooi

Groep A

ma 15 aug.

16:35

Atletiek

400m horden mannen

Ronde 1

ma 15 aug.

16:35

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Halve finale

ma 15 aug.

16:40

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Halve finale

ma 15 aug.

16:40

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Halve finale

ma 15 aug.

17:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Halve finale

ma 15 aug.

17:00

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

17:30

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

17:30

Boksen

Weltergewicht mannen 69 kg

Halve finale

ma 15 aug.

17:30

Badminton

Vrouwen dubbelspel

Kwartfinale

ma 15 aug.

17:30

Boksen

Middengewicht mannen 75 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

17:45

Zeilen

49er (skiff) mannen

Voorrondes · Race 7

ma 15 aug.

18:05

Zeilen

49er FX (skiff) vrouwen

Voorrondes · Race 7

ma 15 aug.

18:05

Zeilen

470 (zeilboot) mannen

Voorrondes · Race 9

ma 15 aug.

18:05

Zeilen

Laser radial (zeilboot) vrouwen

Medaillerace

ma 15 aug.

18:05

Zeilen

470 (zeilboot) vrouwen

Voorrondes · Race 9

ma 15 aug.

18:15

Turnen

Ringen mannen

Finale

ma 15 aug.

19:00

Zeilen

49er (skiff) mannen

Voorrondes · Race 8

ma 15 aug.

19:05

Zeilen

49er FX (skiff) vrouwen

Voorrondes · Race 8

ma 15 aug.

19:05

Zeilen

Laser (zeilboot) mannen

Medaillerace

ma 15 aug.

19:05

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

19:10

Basketbal

Mannentoernooi

Groep B

ma 15 aug.

19:15

Zeilen

470 (zeilboot) mannen

Voorrondes · Race 10

ma 15 aug.

19:30

Handbal

Mannentoernooi

Groep A

ma 15 aug.

19:40

Zeilen

470 (zeilboot) vrouwen

Voorrondes · Race 10

ma 15 aug.

19:40

Turnen

Paardsprong mannen

Finale

ma 15 aug.

19:54

Tafeltennis

Mannenteam

Halve finale

ma 15 aug.

20:00

Volleybal

Mannentoernooi

Groep B

ma 15 aug.

20:00

Zeilen

49er FX (skiff) vrouwen

Voorrondes · Race 9

ma 15 aug.

20:05

Zeilen

49er (skiff) mannen

Voorrondes · Race 9

ma 15 aug.

20:05

Schoonspringen

3m plank mannen

Voorronde

ma 15 aug.

20:15

Gewichtheffen

Mannen 105 kg

Finale · Groep B

ma 15 aug.

20:30

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

20:30

Turnen

Balk vrouwen

Finale

ma 15 aug.

20:46

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

21:00

Wielrennen – Baan

Omnium mannen

Vliegende ronde

ma 15 aug.

21:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

1/8 finale

ma 15 aug.

21:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

1/8 finale

ma 15 aug.

21:01

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen

Finale · Race om plaats 9-12

ma 15 aug.

21:26

Wielrennen – Baan

Omnium vrouwen

Individuele achtervolging

ma 15 aug.

21:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

21:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

21:30

Handbal

Mannentoernooi

Groep B

ma 15 aug.

21:40

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

22:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

ma 15 aug.

22:00

Boksen

Halfweltergewicht vrouwen 60 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

22:00

Volleybal

Mannentoernooi

Groep B

ma 15 aug.

22:05

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

ma 15 aug.

22:15

Wielrennen – Baan

Omnium mannen

Puntenkoers

ma 15 aug.

22:23

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 85 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

ma 15 aug.

22:30

Boksen

Vlieggewicht mannen 52 kg

1/8 finale

ma 15 aug.

22:30

Badminton

Mannen enkelspel

1/8 finale

ma 15 aug.

22:30

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

23:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

ma 15 aug.

23:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille

ma 15 aug.

23:15

Wielrennen – Baan

Omnium vrouwen

Afvalkoers

ma 15 aug.

23:17

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

ma 15 aug.

23:20

Boksen

Weltergewicht mannen 69 kg

Halve finale

ma 15 aug.

23:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 130 kg

Finale · Wedstrijd om gouden medaille

ma 15 aug.

23:30

Badminton

Vrouwen enkelspel

1/8 finale

ma 15 aug.

23:30

Boksen

Middengewicht mannen 75 kg

Kwartfinale

ma 15 aug.

23:45

Basketbal

Mannentoernooi

Groep B

di 16 aug.

00:00

Gewichtheffen

Mannen 105 kg

Finale · Groep A

di 16 aug.

00:00

Boksen

Zwaargewicht mannen 91 kg

Finale

di 16 aug.

00:15

Tafeltennis

Mannenteam

Halve finale

di 16 aug.

00:30

Waterpolo

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

00:40

Handbal

Mannentoernooi

Groep A

di 16 aug.

00:50

Volleybal

Mannentoernooi

Groep A

di 16 aug.

01:30

Veldhockey

Vrouwentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

01:30

Atletiek

Discuswerpen vrouwen

Kwalificaties

di 16 aug.

01:30

Atletiek

Polsstokhoogspringen mannen

Finale

di 16 aug.

01:35

Atletiek

110m horden mannen

Ronde 1

di 16 aug.

01:40

Badminton

Gemengd dubbelspel

Halve finale

di 16 aug.

02:30

Badminton

Gemengd dubbelspel

Halve finale

di 16 aug.

02:30

Atletiek

400m horden vrouwen

Ronde 1

di 16 aug.

02:30

Handbal

Mannentoernooi

Groep A

di 16 aug.

02:50

Atletiek

800m mannen

Finale

di 16 aug.

03:25

Basketbal

Mannentoernooi

Groep B

di 16 aug.

03:30

Volleybal

Mannentoernooi

Groep A

di 16 aug.

03:35

Atletiek

400m vrouwen

Finale

di 16 aug.

03:45

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

04:00

Beachvolleybal

Mannentoernooi

Kwartfinale

di 16 aug.

04:59