Programma 14 aug 2016

door

14 aug. 15 aug.16 aug. 17 aug. 18 aug. 19 aug. 20 aug. 21 aug.
Programma op tv

Het programma van vandaag en morgenochtend op TV




Golf

Mannen individueel
Ronden · Laatste ronde
Vandaag
12:00

Badminton

Mannen enkelspel
Groep N
Vandaag
13:30

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep K
Vandaag
13:30

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep L
Vandaag
13:30

Badminton

Mannen enkelspel
Groep A
Vandaag
13:55

Badminton

Mannen enkelspel
Groep J
Vandaag
13:55

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep G
Vandaag
13:55

Schermen

Degen team mannen
1/8 finale
Vandaag
14:00

Schieten

50m kleinkaliber 3 houdingen mannen
Kwalificatie
Vandaag
14:00

Handbal

Vrouwentoernooi
Groep A
Vandaag
14:30

Atletiek

Marathon vrouwen
Finale
Vandaag
14:30

Volleybal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
14:30

Badminton

Mannen enkelspel
Groep E
Vandaag
14:40

Badminton

Mannen enkelspel
Groep M
Vandaag
14:40

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep C
Vandaag
14:40

Veldhockey

Mannentoernooi
Kwartfinale
Vandaag
15:00

Tafeltennis

Mannenteam
Kwartfinale
Vandaag
15:00

Tafeltennis

Mannenteam
Kwartfinale
Vandaag
15:00

Paardensport

Team springen
Kwalificatie
Vandaag
15:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Kwalificaties
Vandaag

15:00

Paardensport
Individueel springen
Kwalificaties
Vandaag
15:00

Badminton

Mannen enkelspel
Groep C
Vandaag
15:05

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep J
Vandaag
15:05

Badminton

Mannen enkelspel
Groep I
Vandaag
15:05

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Kwalificaties
Vandaag
15:06

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
1/8 finale
Vandaag
15:12

Schermen

Degen team mannen
Kwartfinale
Vandaag
15:30

Schermen

Degen team mannen
Kwartfinale
Vandaag
15:30

Schermen

Degen team mannen
Kwartfinale
Vandaag
15:30

Schermen

Degen team mannen
Kwartfinale
Vandaag
15:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
1/8 finale
Vandaag
15:30

Badminton

Mannen enkelspel
Groep H
Vandaag
15:40

Badminton

Mannen enkelspel
Groep L
Vandaag
15:45

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Kwartfinale
Vandaag
15:48

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Kwartfinale
Vandaag
16:00

Synchroonzwemmen

Vrouwen duet
Voorronde
Vandaag
16:00

Boksen

Halfzwaargewicht vrouwen 75 kg
1/8 finale
Vandaag
16:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Halve finale
Vandaag
16:12

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Halve finale
Vandaag
16:12

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep M
Vandaag
16:15

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Halve finale
Vandaag
16:18

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Halve finale
Vandaag
16:18

Handbal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
16:30

Boksen

Bantamgewicht mannen 56 kg
1/8 finale
Vandaag
16:30

Volleybal

Vrouwentoernooi
Groep A
Vandaag
16:35

Schermen

Degen team mannen
Halve finale · Classificatie 5-8
Vandaag
17:00

Schermen

Degen team mannen
Halve finale · Classificatie 5-8
Vandaag
17:00

Tennis

Gemengd dubbelspel
Finale · Wedstrijd om bronzen medaille
Vandaag
17:00

Tennis

Vrouwen dubbelspel
Finale · Wedstrijd om gouden medaille
Vandaag
17:00

Basketbal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
17:15

Veldhockey

Mannentoernooi
Kwartfinale
Vandaag
17:30

Boksen

Lichtgewicht mannen 60 kg
Halve finale
Vandaag
17:30

Boksen

Halfweltergewicht mannen 64 kg
1/8 finale
Vandaag
17:45

Waterpolo

Mannentoernooi
Groep B
Vandaag
17:50

Schieten

50m kleinkaliber 3 houdingen mannen
Finale
Vandaag
18:00

Zeilen

470 (zeilboot) vrouwen
Voorrondes · Race 6
Vandaag
18:05

Zeilen

Nacra 17 (catamaran) gemengd
Voorrondes · Race 10
Vandaag
18:05

Zeilen

RS:X (zeilplank) mannen
Medaillerace
Vandaag
18:05

Zeilen

Finn (zeilboot) mannen
Voorrondes · Race 9
Vandaag
18:05

Schermen

Degen team mannen
Halve finale · Halve finale 1
Vandaag
18:15

Schermen

Degen team mannen
Halve finale · Halve finale 2
Vandaag
18:15

Zeilen

470 (zeilboot) mannen
Voorrondes · Race 6
Vandaag
18:15

Tennis

Gemengd dubbelspel
Finale · Wedstrijd om gouden medaille
Vandaag
18:30

Tennis

Mannen enkelspel
Finale · Wedstrijd om bronzen medaille
Vandaag
18:30

Boksen

Halfzwaargewicht mannen 81 kg
Kwartfinale
Vandaag
18:45

Turnen

Vloer mannen
Finale
Vandaag
19:00

Zeilen

Nacra 17 (catamaran) gemengd
Voorrondes · Race 11
Vandaag
19:05

Zeilen

RS:X (zeilplank) vrouwen
Medaillerace
Vandaag
19:05

Waterpolo

Mannentoernooi
Groep A
Vandaag
19:10

Boksen

Licht vlieggewicht mannen 49 kg
Finale
Vandaag
19:15

Basketbal

Mannentoernooi
Groep A
Vandaag
19:15

Schermen

Degen team mannen
Finale · Wedstrijd om 5e plaats
Vandaag
19:30

Schermen

Degen team mannen
Finale · Wedstrijd om 7e plaats
Vandaag
19:30

Zeilen

470 (zeilboot) vrouwen
Voorrondes · Race 7
Vandaag
19:30

Zeilen

Finn (zeilboot) mannen
Voorrondes · Race 10
Vandaag
19:30

Handbal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
19:40

Zeilen

470 (zeilboot) mannen
Voorrondes · Race 7
Vandaag
19:40

Turnen

Paardsprong vrouwen
Finale
Vandaag
19:47

Tafeltennis

Mannenteam
Kwartfinale
Vandaag
20:00

Volleybal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
20:00

Tennis

Mannen enkelspel
Finale · Wedstrijd om gouden medaille
Vandaag
20:00

Tafeltennis

Mannenteam
Kwartfinale
Vandaag
20:00

Zeilen

Nacra 17 (catamaran) gemengd
Voorrondes · Race 12
Vandaag
20:05

Basketbal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
20:30

Gewichtheffen

Vrouwen +75 kg
Finale · Groep B
Vandaag
20:30

Waterpolo

Mannentoernooi
Groep B
Vandaag
20:30

Badminton

Mannen enkelspel
Groep G
Vandaag
20:30

Badminton

Mannen enkelspel
Groep D
Vandaag
20:30

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep P
Vandaag
20:30

Turnen

Paard voltige mannen
Finale
Vandaag
20:34

Zeilen

470 (zeilboot) vrouwen
Voorrondes · Race 8
Vandaag
20:55

Badminton

Mannen enkelspel
Groep P
Vandaag
20:55

Badminton

Mannen enkelspel
Groep K
Vandaag
20:55

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep E
Vandaag
20:55

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi
Kwartfinale
Vandaag
21:00

Schoonspringen

3m plank vrouwen
Finale
Vandaag
21:00

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen
Kwalificaties
Vandaag
21:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
1/8 finale
Vandaag
21:00

Zeilen

470 (zeilboot) mannen
Voorrondes · Race 8
Vandaag
21:05

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
1/8 finale
Vandaag
21:12

Turnen

Brug ongelijk vrouwen
Finale
Vandaag
21:21

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Kwartfinale
Vandaag
21:24

Worstelen
Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Kwartfinale
Vandaag
21:36

Handbal

Vrouwentoernooi
Groep A
Vandaag
21:40

Wielrennen – Baan

Omnium mannen
Scratch
Vandaag
21:40

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep I
Vandaag
21:40

Waterpolo

Mannentoernooi
Groep B
Vandaag
21:50

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi
Kwartfinale
Vandaag
22:00

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille
Vandaag
22:00

Schermen

Degen team mannen
Finale · Wedstrijd om bronzen medaille
Vandaag
22:00

Boksen

Halfzwaargewicht vrouwen 75 kg
1/8 finale
Vandaag
22:00

Wielrennen – Baan

Sprint mannen
Finale · Race om bronzen medaille
Vandaag
22:04

Wielrennen – Baan

Sprint mannen
Finale · Race om gouden medaille
Vandaag
22:04

Volleybal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
22:05

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille
Vandaag
22:08

Wielrennen – Baan

Sprint vrouwen
1/16 finale
Vandaag
22:12

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 59 kg
Finale · Wedstrijd om gouden medaille
Vandaag
22:16

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille
Vandaag
22:24

Boksen

Bantamgewicht mannen 56 kg
1/8 finale
Vandaag
22:30

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Halve finale · Wedstrijd om bronzen medaille
Vandaag
22:32

Worstelen

Mannen Grieks-Romeins 75 kg
Finale · Wedstrijd om gouden medaille
Vandaag
22:40

Basketbal

Vrouwentoernooi
Groep B
Vandaag
22:45

Wielrennen – Baan

Omnium mannen
Individuele achtervolging
Vandaag
22:50

Veldhockey

Mannentoernooi
Kwartfinale
Vandaag
23:00

Boksen

Lichtgewicht mannen 60 kg
Halve finale
Vandaag
23:30

Schermen

Degen team mannen
Finale · Wedstrijd om gouden medaille
Vandaag
23:30

Boksen

Halfweltergewicht mannen 64 kg
1/8 finale
Vandaag
23:45

Gewichtheffen

Vrouwen +75 kg
Finale · Groep A
ma 15 aug.
00:00

Basketbal

Mannentoernooi
Groep A
ma 15 aug.
00:00

Wielrennen – Baan

Omnium mannen
Afvalkoers
ma 15 aug.
00:15

Waterpolo

Mannentoernooi
Groep A
ma 15 aug.
00:30

Tafeltennis

Vrouwenteam
Halve finale
ma 15 aug.
00:30

Badminton

Gemengd dubbelspel
Kwartfinale
ma 15 aug.
00:30

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep D
ma 15 aug.
00:30

Boksen

Halfzwaargewicht mannen 81 kg
Kwartfinale
ma 15 aug.
00:45

Handbal

Vrouwentoernooi
Groep A
ma 15 aug.
00:50

Badminton

Gemengd dubbelspel
Kwartfinale
ma 15 aug.
00:55

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep E
ma 15 aug.
00:55

Volleybal

Vrouwentoernooi
Groep A
ma 15 aug.
01:30

Veldhockey

Mannentoernooi
Kwartfinale
ma 15 aug.
01:30

Badminton

Gemengd dubbelspel
Kwartfinale
ma 15 aug.
01:30

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep N
ma 15 aug.
01:30

Atletiek

Hoogspringen mannen
Kwalificaties
ma 15 aug.
01:30

Atletiek

400m vrouwen
Halve finale · Halve finale 1
ma 15 aug.
01:35

Atletiek

400m vrouwen
Halve finale · Halve finale 2
ma 15 aug.
01:42

Atletiek

400m vrouwen
Halve finale · Halve finale 3
ma 15 aug.
01:49

Waterpolo

Mannentoernooi
Groep A
ma 15 aug.
01:50

Atletiek

Hink-stap-springen vrouwen
Finale
ma 15 aug.
01:55

Atletiek

100m mannen
Halve finale · Halve finale 1
ma 15 aug.
02:00

Badminton

Gemengd dubbelspel
Kwartfinale
ma 15 aug.
02:05

Badminton

Vrouwen enkelspel
Groep H
ma 15 aug.
02:05

Atletiek

100m mannen
Halve finale · Halve finale 2
ma 15 aug.
02:07

Atletiek

100m mannen
Halve finale · Halve finale 3
ma 15 aug.
02:14

Atletiek

1.500m vrouwen
Halve finale · Halve finale 1
ma 15 aug.
02:30

Atletiek

1.500m vrouwen
Halve finale · Halve finale 2
ma 15 aug.
02:41

Handbal

Vrouwentoernooi
Groep B
ma 15 aug.
02:50

Atletiek

400m mannen
Finale
ma 15 aug.
03:00

Atletiek

100m mannen
Finale
ma 15 aug.
03:25

Basketbal

Mannentoernooi
Groep A
ma 15 aug.
03:30

Volleybal

Vrouwentoernooi
Groep A
ma 15 aug.
03:35

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi
Kwartfinale
ma 15 aug.
04:00

Beachvolleybal

Vrouwentoernooi
Kwartfinale
ma 15 aug.
04:59