Nederlandse atleten

door

Programma Olympische Spelen – let op het tijdverschil

Het tijdverschil tussen Nederland en Brazilië is vier uur. In Rio 2016 is het vier uur later dan bij ons. Dat betekent dat de meeste -wedstrijden ’s middags zullen starten en omstreeks 12 uur middernacht afgelopen zijn.

Nederlandse atleten

Hieronder staat het Olympische programma van de Nederlandse atleten in Rio 2016.

Tafeltennis: finale enkelspel (dames)
05 AUG
23:00 UUR
Openingsceremonie
06 AUG
14:30 UUR
Wielrennen: wegwedstrijd (heren)
06 AUG
15:00 UUR
Hockey: Argentinie – Nederland (heren)
06 AUG
15:30 UUR
Handbal: Nederland – Frankrijk (dames)
06 AUG
20:30 UUR
Judo: Finales – onder 60 kg (heren)
06 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: Finale 4 x 100 meter vrije slag (dames)
07 AUG
17:30 UUR
Hockey: Nederland – Spanje (dames)
07 AUG
17:30 UUR
Wielrennen: wegwedstrijd (dames)
07 AUG
20:00 UUR
Schoonspringen: finale 3 meter plank (dames)
07 AUG
23:00 UUR
Hockey: Nederland – Ierland (heren)
07 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: finale 400 meter vrije slag (dames)
07 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: finale 4 x 100 meter vrije slag (heren)
07 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: finale 100 meter vlinderslag (dames)
07 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: finale 100 meter schoolslag (heren)
08 AUG
20:00 UUR
Handboogschieten: finale team (heren)
08 AUG
20:00 UUR
Schoonspringen: finale 10 meter toren (mannen)
08 AUG
20:30 UUR
Judo: Finale -57kg (dames)
08 AUG
20:30 UUR
Judo: Finale -73kg (heren)
08 AUG
21:00 UUR
Turnen: teamfinale (heren)
08 AUG
22:00 UUR
Hockey: Nederland – Zuid Korea (dames)
08 AUG
23:50 UUR
Handbal: Argentinie – Nederland (dames)
08 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: finale 200 meter vrije slag
08 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: Finale 100 meter schoolslag (dames)
08 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: finale 100 meter rugslag (dames)
09 AUG
18:30 UUR
Hockey: Nederland – Canada (heren)
09 AUG
20:30 UUR
Judo: Finale -81 kg (heren)
09 AUG
20:30 UUR
Schermen: Strijd om het goud – degen (heren)
09 AUG
20:30 UUR
Judo: Finale -63 kg (dames)
09 AUG
21:00 UUR
Turnen: Finale landenwedstrijd (dames)
09 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: 4 x 200 meter vrije slag (heren)
09 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: Finale 200 meter vrije slag (dames)
10 AUG
14:30 UUR
Wielrennen – Tijdrit (heren)
10 AUG
15:30 UUR
Wielrennen – Tijdrit (dames)
10 AUG
20:30 UUR
Judo: finale -70 kg (dames)
10 AUG
20:45 UUR
Judo: Finale tot -90 kg (heren)
10 AUG
23:00 UUR
Hockey: China – Nederland (dames)
10 AUG
23:50 UUR
Handbal: Nederland – Zuid-Korea (dames)
10 AUG
01:30 UUR
Hockey: Nederland – India (heren)
10 AUG
03:00 UUR
Zwemmen: finale 100 meter vrije slag (heren)
10 AUG
03:10 UUR
Zwemmen: finale: 4 x 200 meter vrije slag (dames)
11 AUG
12:30 UUR
Golf: ronde 1 (heren)
12 AUG
12:30 UUR
Golf: ronde 2 (heren)
11 AUG
13:30 UUR
Roeien: Finale twee zonder stuurman (heren)
11 AUG
13:45 UUR
Roeien: Finale Lichte vier zonder stuurman (heren)
12 AUG
15:30 UUR
Handbal: Zweden – Nederland (dames)
12 AUG
16:00 UUR
Hockey: Nieuw Zeeland – Nederland (dames)
12 AUG
18:30 UUR
Hockey: Duitsland – Nederland (heren)
13 AUG
12:30 UUR
Golf: ronde 3 (heren)
13 AUG
17:00 UUR
Tennis: Finale Enkelspel (dames)
13 AUG
17:30 UUR
Hockey: Nederland – Duitsland (dames)
14 AUG
12:30 UUR
Golf: ronde 4 (heren)
14 AUG
18:40 UUR
Handbal: Nederland – Rusland (dames)
16 AUG
19:00 UUR
Turnen: Finale Rekstok (heren)
16 AUG
20:00 UUR
Hockey: Halve finale (dames)
17 AUG
22:45 UUR
Atletiek: Finale 200 meter sprint (dames)
18 AUG
22:00 UUR
Hockey: FINALE (heren)
19 AUG
22:00 UUR
Hockey: Finale(dames)
20 AUG
03:15 UUR
Volleybal – finale (dames)
21 AUG
18:00 UUR